Tvorba webu a jednotlivé kroky k vlastnímu webu

Tvoříme weby založené na redakčním systému. Tedy je možné, abyste bez širších zkušeností svůj web administrovali a udržovali jej aktuální. Webové stránky vytvoříme na míru Vašemu zadání. Tvorba webu je proces, který se skládá z několika kroků. Prvním je zadání webu – upřesnění obsahu webu a jeho cíl. Následuje výběr správné a volné domény (www.VASEDOMENA.cz), na které bude webová prezentace umístěna. Dalším krokem je design webu – upřesnění grafického návrhu, př. tvorba loga, základní výběr barev. Dalším krokem je optimalizace obsahu pro vyhledávače (SEO – search engine optimization).

Jak probíhá zadání:

Prvním krokem je určení základních vlastností webu – výběr volné domény, analýza a určení klíčových slov, základní linka designu a struktury webu.

V základním provedení webu je obsaženo:

– nákup domény (www.VASEDOMENA.cz/com/eu/…)

– roční hosting u renomovaného poskytovatele hostingu (prostor, kde je webová prezentace uložena a přístupná uživatelům internetu)

– jedna e-mailová adresa (např. info@vasedomena.cz)

– úvodní stránka s pevnou fotkou / sliderem /caruselem s produkty atd., dodaným logem

– základní struktura webu je Úvod / O nás, Fotogalerie, Kontakt včetně kontaktního formuláře

– zaregistrování stránek pro vyhledávače Seznam a Google

– základní optimalizace webu

– facebooková tlačítka „like“ a „sdílet“

Co nabízíme dále

V případě, že nevíte jak by měl text na webových stránkách vypadat, nechte to na nás. Text a obsah Vašeho webu dáme dohromady na základě konzultace s Vámi. Můžeme Vám vytvořit tématické fotografie, které Váš web udělají jedinečným.

Dalšími možnostmi jsou např. sledování a analýza návštěvnosti, vložení diskuzního fóra, tvorba e-shopu.

Tvorba webu nás baví

Tvorba webu nás baví a Váš web můžeme udržovat aktuální během celého roku. Můžeme doplňovat fotky a aktuality, zasílat zpravodaje (newslettery) na zvolené adresy, sledovat návštěvnost webu a vyhodnocovat návštěvnost ve vztahu k reklamním kampaním. Můžeme Vám vyhotovit inzerci Google Adwords (inzerce zobrazující se na určená klíčová slova  zadaná do vyhledávače Google).

Na základě Vašeho požadavku Vám předem vyhotovíme cenovou nabídku, se kterou budete spokojeni. Pište na info@heleweb.cz

Tvorba webu Plzeň- Heleweb.cz
Heleweb.cz