Webové stránky Plzeň www.beachskola.cz

Web beachvolejbalové školy v Plzni. Jedná se o upgrade předchozí webové stránky se zachováním základní myšlenky celého webu: jedná se o kolektivní, přátelský sport, který spojuje slunce, písek, pohyb, zábavu.

Při zadávání upgradu webu byly prodiskutovány požadavky na web, jeho přehlednost a jednoduchost. Struktura webové stránky byla odvozena z předchozí verze a upravena podle současných nároků. Jako součást designu webu bylo domluveno focení a  při jednom z tréninků byly pořízeny fotografie, které vytvářejí atmosféru webové stránky. Bylo dbáno na základní image sportu – slunce, písek, úsměv, pohyb.

Barvy byly odvozeny od již hotového loga. Web je provázán s Facebookovou stránkou. Do kontaktů je vložen uživateli často využívaný formulář pro zjednodušení zaslání e-mailové zprávy. Pro rok 2015 bylo pro uživatele webu zkušebně vloženo diskusní fórum.

Je připravena sada newsletterů (zpravodajů), které budou pro vybrané akce rozeslány přihlášeným uživatelům a budou informovat o nejdůležitějších aktualitách, turnajích a kempech.

Webové stránky Plzeň

Předpověď počasí Plzeň pro web Beachskola.cz
webové stránky Plzeň